Bizimle İletişime Geçin

  • kadir@arknyapi.com
  • +90 533 295 00 00

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

ARIKAN YAPI insaat , 2017 yılında Istanbul'da kurulmuştur. Mühendislik ve mimarlik kökenli yapısı firmanın daima yeniliklere ve gelişmeye açık, cesur ve atak bir gelişme politikası izlemesini sağlamıştır.ARIKAN YAPI'nin bunyesinde yer alan MARMARA INSAAT A.S Firma kurulusundan onceki ortaklik yapisinda yurtici ve yurtdisinda buyuk insaat projelerine imza atarak edindigi tecrube ve birikim ile“Hayatın her alanında, her konuda, daha fazlasını sunmak ve istemek” anlayışı ile projelerini toplu konut ve kentsel donusum yasam alanlarina katilmaya basliyarak devam etmistir.

Misyonumuz

Tüm dünyada inşaat sektöründe yaşanan teknik ve mimari gelişmeleri yakından takip ederek sağlam, güvenlikli, kaliteli projeler sunmanın yanı sıra sürekli gelişen ihtiyaç ve beklentileri önceden ön görerek projelendirmek. İnsan yaşamını kolaylaştırmak ve yaşam kalitesini arttırmak hedefiyle “kalite ve insan” odaklı hizmet sunmak.

Vizyonumuz

Trendleri takip eden değil belirleyen çizgimizle, en iyiye ulaşmanın sürekli kendini yenilemeyle mümkün olduğunu bilerek, sadece bina değil müşterilerimizle aramızda sağlam bir güven inşaa etmek ve markalı konutta adımızı her zaman en yükseğe yazdırmak.

Değerlerimiz

Değerlerimiz, faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde bizi farklı, güçlü kılan ve en iyi olmamız yolunda çalışma biçimimizi tanımlayan çalışma ilkelerimizdir.

İletişim

Bizimle iletişime geçin.

İletişim sayfamızda iletişim bilgilerimizi görebilir ve sormak istediğiniz bir konu var ise iletişim formundan bize ulaşabilirsiniz.
İletişim